HULGIMÜÜK

STC FRUX OÜ on 2014. aastal loodud Eesti kapitalil põhinev ettevõte ja Euroopa elustiilibrändi Mr. Gugu & Miss Go ametlik maaletooja Eestis.

Firma peamiseks tegevusvaldkonnaks on Mr. Gugu & Miss Go toodete jae- ja hulgimüük.

 

 

Mr. Gugu & Miss Go on ainulaadse taustaga Euroopa bränd, mis loodi 2011. aasta sügisel. Nende motoks on veendumus, et riietumine on üks parimaid viise eneseväljenduseks. Brändi loojad soovivad, et Euroopa inimesed näeksid välja värsked, julged, originaalsed ja enesekindlad ning et ka ülejäänud maailm nende vaateid ja entusiasmi jagaks. Kaubamärgi tootevalikut iseloomustavad julged ja pilkupüüdvad prindid ning mustrite, värvide ja detailiderohkus.

 

Mr. Gugu & Miss Go tootevalikus on lisaks naiste, meeste ja laste rõivastele esindatud ka peakatted ja jalanõud; dekoratiivpadjad, erineva lõikega kott-toolid; seljakotid; telefonikorpused iPhone 4/4S, 5/5S, 6/6 Plus ja Samsung Galaxy S3/S4/S5 mudelitele. Peagi on saadaval telefonikorpused ka Sony Xperia Z1 ja Z2 mudelitele.

Naiste tootevalikus on saadaval: maikad, t-särgid, pusad, kapuutsiga pusad, retuusid, dressipüksid, erineva lõikega kleidid ja seelikud, tutimütsid, capid, onesie'd, kindad, jakid, erineva lõikega sokid, spordijalatsid, plätud, erineva lõikega trikood ja bikiinid.

Meeste tootevalikus on saadaval: maikad, t-särgid, pusad, kapuutsiga pusad, dressipüksid, bokserid, ujumispüksid ja -shortsid, spordijalatsid, plätud, erineva lõikega sokid, kindad, tutimütsid, capid ja onesie'd.

Laste tootevalikus on saadaval: t-särgid, pusad, retuusid, tutimütsid, erineva lõikega kleidid ja seelikud.

 

Oleme rõõmuga avatud kõigile koostööpakkumistele. Garanteerime meie toodete kõrge kvaliteedi ja vaieldamatu usaldusväärsuse partnerina.

Tootekataloogide, info ja koostööpakkumiste jaoks kirjutage wholesale@novemberchild.com.

 

EDASIMÜÜJAD

ON24 Sisustuskaubamaja - suurim ja ühtlasi tuntuim internetikaubamaja Eestis. 

Erineva kuju ja prindiga Mr. GUGU & Miss GO kott-tooli katted ning dekoratiivpadjad nii Eesti kui ka Soome ON24 Sisustuskaubamajas. 

Vaata Mr. Gugu & Miss Go tooteid ON24 Eesti e-poes >>

Vaata Mr. Gugu & Miss Go tooteid ON24 Soome e-poes >>