TAGASTAMINE JA ÜMBERVAHETAMINE             

November Child e-poest tellimine on muretu ja riskivaba, sest kauba saad tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksulNimetatud 14 päevane tähtaeg hakkab kulgema arvates Toote Itella SmartPOST või Omniva pakiautomaati või postkontorisse saabumise teate kättesaamisest.

Juhul, kui tellitud kaup Sulle ei sobi või sellel ilmnevad puudused, on Sul võimalik toode meile tagasi saata. Oluline on siinkohal siiski meelde tuletada, et tagastataval või ümbervahetataval kaubal ei tohi olla vigastusi ega kasutamise tunnuseid, küljes peavad olema kõik etiketid ja toode peab olema originaalpakendis. Ava Toote originaalpakend alati ettevaatlikult, et see ei oleks rikutud.

Kaubad peavad olema pakendatud nii, et nad transpordi käigus muljuda ei saaks. Pakketeipi ei tohi kinnitada nii, et see rikub toote või tootepakendi. Tingimus ei laiene postipakendile. Jätame endale õiguse ülalmainitud tingimustele mittevastavast tagastusest keelduda.

*Hügieenilistel põhjustel ei kuulu tagastamisele ega ümbervahetamisele pesu, ujumisriided, sokid ja sukatooted.

NB! Tagastamise- ja ümbervahetamise õigus ei laiene stuudiost (Akadeemia 7, II korrus - ruum 209, Pärnu kesklinn) ostetud toodetele, kuna neid on füüsiliselt võimalik proovida ning eelnevalt ostus ja toote sobivuses veenduda.

Selleks, et saaksid kauba tagastada või ümber vahetada, hoia alles arve, sest see on aluseks Sinu nõuetele, kui kaubal peaksid ilmnema puudused.

Juhul, kui vajad abi kauba tagastamisel või ümbervahetamisel, kirjuta meile oma murest e-posti aadressil info@novemberchild.com.

Vahetustoode jõuab Sinuni hiljemalt 7 päeva jooksul alates tagastatud kauba jõudmisest meieni ja esimene kord on toote vahetus kliendile SmartPOST või Omniva pakiautomaadiga tasuta. Alates teisest vahetusest tasub kõik postikulud klient.

Kui tagastatav kaup on meieni jõudnud ja vastab ülaltoodud tingimustele, laekub Sinu pangakontole raha tagastatud kauba eest esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul avalduse kätte saamisest STC FRUX OÜ poolt.

*Transpordi- ja käitlemiskulud ei kuulu tagastamisele.

TAGASTAMISEKS VÕI ÜMBERVAHETAMISEKS TEE NII:

1. Esita meie e-posti aadressile info@novemberchild.com toote tagastamiseks või ümbervahetamiseks vastav avaldus, kus on märgitud tellimuse number. 

2. Tagastatavad tooted peavad olema originaalpakendis, kasutamata kujul, sildid ja lipikud küljes. Kaubad peavad olema pakendatud nii, et nad transpordi käigus muljuda ei saaks. Pakketeipi ei tohi kinnitada nii, et see rikub toote või tootepakendi. Tingimus ei laiene postipakendile. Jätame endale õiguse ülalmainitud tingimustele mittevastavast tagastusest keelduda.

3. SmartPOST pakiautomaadi kaudu tagastamiseks vii toode samasse pakiautomaati, kust toote kätte said ja sisesta SMS-iga saadud kood, millega paki automaadist kätte said;

4. Omniva pakiautomaadi kaudu tagastamiseks vii toode samasse pakiautomaati, kust toote kätte said ja sisesta esialgses SMS-is sisalduv tagastuskood;  

5. Juhul kui tellisid Toote Eesti Posti postkontorisse, vii Toode endale sobivasse Eesti Posti postkontorisse. Tagastamine toimub Toote pakendil olnud vöötkoodi alusel.

6. Toote tagastamisega võib aega minna kuni kümme (10) tööpäeva. Hoia alles arve, kuni oleme Sulle ostusumma tagasi kandnud.