KAUBA KOHALETOIMETAMINE

Kõik meie poolt pakutavad tooted asuvad Pärnu laos ja on valmis koheseks väljasaatmiseks (v.a eeltellimused).

Meie e-poest tellides on Sul võimalik valida enda jaoks kõige mugavam kauba kohaletoimetamise viis. Võid tooteid tellida kõikjale üle Eesti nii Itella SmartPOST või Omniva (endine Post24) pakiautomaati kui ka postkontorisse.

Oma kauba saad kätte kiiresti!

- Juhul, kui Sinu tellimuse summa ületab 100 €, saadame kauba Sulle Eesti piires Itella SmartPOST või Omniva pakiautomaatide vahendusel tasuta, olenemata Sinu tellitud paki suurusest.

- Tööpäevadel hakkame Sinu tellimusega tegelema kohe pärast makse laekumist. Varieeruvalt tellimuste arvust, võib komplekteerimine ja tellimuse Sinuni toimetamine aega võtta 1-5 tööpäeva. Nädalavahetusel ja riiklikel pühadel puhkame koos Sinuga ka meie.

 

- Juhul, kui Sinu toodete transpordil peaks tekkima ootamatu tõrge, anname sellest Sulle viivitamatult Sinu e-posti aadressile teada.

 

Kui Sulle ei sobi ükski alljärgnevatest lahendustest, kirjuta meile e-posti aadressil info@novemberchild.com ja leiame Sulle sobiva lahenduse.

 

TELLIMINE

Itella SmartPOST pakiautomaat 2.90€ (Ostudel al. 100 € TASUTA)

Tellimus jõuab Sinu valitud pakiautomaati 1-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Kauba saabumisest pakiautomaati teavitab Sind SMS, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi. 

Itella SmartPOST pakiautomaadis hoitakse Sinu pakki 7 päeva.

Omniva pakiautomaat 2.90€ (Ostudel al. 100 € TASUTA)

Tellimus jõuab Sinu valitud pakiautomaati 1-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Kauba saabumisest pakiautomaati teavitab Sind SMS, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi. Sisesta uksekood pakiautomaadi puutetundlikul ekraanil ja saadki paki kätte ning seda sõltumata kellaajast, sest õues asuvaid pakiautomaate saad kasutada 24 tundi ööpäevas.

Omniva pakiautomaadis hoitakse Sinu pakki 7 päeva.

Eesti Posti postkontor 4.20€

Tellimuse saad postkontorist kätte keskmiselt 3 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Paki võid tellida endale kõige sobivamasse postkontorisse. Kui Sinu tellimus jõuab postkontorisse, saadetakse Sulle posti kiri infoga, kuidas ja kust paki kätte saad. Pakile järele minnes, ära unusta kaasa võtta ka isikut tõendav dokument. 

Postkontoris hoitakse Sinu pakki kuni 15 päeva.

PS! Palun säilita SMS teade või Toote triipkood kuni 14-päevase tagastusperioodi lõpuni — kauba tagastamisel või ümbervahetamisel saad kasutada samas SMS-is olnud tagastuskoodi või pakil olnud triipkoodi.