MÜÜGITINGIMUSED

1. Üldtingimused

1.1. Tingimused kehtivad kõikide isikute ja ostukeskkonna www.novemberchild.com (edaspidi November Child e-pood) omanik STC FRUX OÜ (edaspidi Müüja) vahel November Child e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad November Child e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
1.3. Müüja on õigustatud November Child e-poe arengust tulenevalt ning e-poe parema ja turvalisema kasutamise huvides käesolevaid tingimusi ja hinnakirja muutma ning täiendama. Tingimuste ning hinnakirja muudatustest ja täiendustest teatatakse interneti lehekülje
www.novemberchild.com kaudu. Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest interneti leheküljel www.novemberchild.com. Kui Te edastasite oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse Teie ja Müüja vahel tekkinud õigussuhtele Teie poolt tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesolevates tingimustes on ettenähtud teisiti.
1.4. Müüja ja Klient soovivad teostada www.novemberchild.com kodulehekülje vahendusel kauba ostu-müüki käesoleva dokumendi tingimuste kohaselt. Olles teinud Müüjale kauba eest ettemaksu, kinnitab Klient, et on tutvunud Müügitingimustega ja on nendega nõus.


2. Hinnakiri

2.1. E-poes müüdavate Toodete hinnad on märgitud tootelehtedel. Kõik kuvatavad hinnad on esitatud eurodes.

2.2. Kampaaniate soodushindade puhul on tootelehel ära toodud nii uus hind kui ka mahakriipsutatult vana hind;

2.3. Müüja jätab endale õiguse hinnakirja muuta. Kui klient esitab tellimuse enne hinnamuudatuse jõustumist, siis kehtib kliendile hind, mis kehtis tellimuse registreerimise hetkel.


3. Toodete saadavus, fotod ja kirjeldused

3.1. Müüja teeb kõik võimaliku, et e-poes märgitud laoseisud vastaksid tegelikkusele, kuid võib tekkida olukord, kus tootelehel märgitud laoseis ei ole õige. Mis juhtub siis, kui oled tellinud Toote, kuid see on tegelikult otsa saanud? Sellisel juhul võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust ning saad valida endale kõige sobivama variandi:
- asendame Toote samas väärtuses Too(de)te või kinkekaardi vastu;

- kanname Sulle järgmisel tööpäeval raha tagasi;
- tellime võimalusel Toote valmistajalt, kuid sellisel juhul pikeneb kohaletoimetamise aeg;
3.2. November Child e-poes kuvatavad fotod Toodetest on illustratiivse tähendusega ning võivad vähesel määral tahtmatult erineda Toote tegelikust väljanägemisest.
3.3. Müüja teeb kõik võimaliku, et Toodete kirjeldused oleksid ammendavad, kuid alati ei pruugi see nii olla. Müüja uuendab ja täiendab Toodete infot regulaarselt, et tagada kirjelduste asjakohasuse!


4. Konto loomine ja uudiskiri

4.1. November Child e-poe konto loomine ei ole ostmiseks kohustuslik, kuid see annab mitmeid lisavõimalusi: üllatuspakkumiste saamine, tellimuse ajaloo jälgimine, uudiskirja saamine, soovikorvi loomine jne. Lisaks saavad püsikliendiks registreerujad soetada kõiki e-poe tooteid tavahinnast 5% soodsamalt.

4.2. Püsikliendi soodustuse saamiseks kasuta ostukorvis sooduskupongi koodi VIP. Soodustuse kehtimiseks pead olema kontole eelnevalt sisse loginud.

4.3. Uudiskirjaga liitumiseks tuleb e-poe kontot luues klikata uudiskirjaga liitumise real kinnituseks “Jah”. Uudiskirjaga saad liituda ka siin. Kõigile uudiskirjaga liitujatele kingime tänutäheks 10% sooduskoodi, mis kehtib kõikidele November Child e-poe toodetele.
4.4. Üks füüsiline isik võib omada ainult ühte November Child e-poe kontot.


5. Ostukorv ja tellimuse vormistamine

5.1. Leia November Child e-poest endale sobiv Toode. Näiteks üks mõnus pusa;
5.2. Vali pusa suurus ning vajuta nuppu "Lisage ostukorvi";
5.3. Järgnevalt tuleb Sul vajutada nupule "Vaata Ostukorvi", mille vajutamisel avaneb "Ostukorvi" vaade. Kui ostukorvi lisatud pusa on ainus, mida soovid soetada, vajuta nuppu "Vormistage tellimus" (kui soovid e-poes ringi vaadata ning lisaks olemasolevale pusale näiteks uue mütsi juurde tellida, võid liikuda “Jätkake ostmist" nupu abil uuesti Tooteid valima ning toimida samamoodi nagu eelnevalt pusa lisamise puhul. Ostukorv säilib endisena ka ostukorvi lehelt lahkumisel). Sul on sooduskupong? Soodustuse saamiseks sisesta Ostukorvis väljale "Sisestage oma kupongi kood" enda kood ning vajuta nupule “Kasutage sooduskupongi". 
5.4. Vajutades "Vormistage tellimus" avatakse Sulle tellimuse kinnitamise lehekülg. November Child e-poes on võimalik tasuda nii külalisena kui ka registreeritud kasutajana. Palun täida nõutud väljad;
* Vali kohaletoimetamise võimaluste vahel – Itella SmartPOST pakiautomaat, Omniva pakiautomaat või Eesti Posti postkontor

*Vali sobiv "Makseviis". Meie e-poes saad tasuda nii krediitkaardiga kui ka Swedbank’i, SEB, Nordea, LHV, Danske Bank või Krediidipanga pangalingi kaudu. 

5.5. Kontrolli tellimus üle ning vali endale sobiv makseviis, millega soovid makset sooritada. Makse teostamine toimub väljaspool e-poe keskkonda vastava panga või teenusepakkuja turvalises maksekeskkonnas. 

5.6. Müüjal puudub ligipääs Kliendi pangaandmetele ja krediitkaardi andmetele.
5.7. Sind suunatakse eelnevalt valitud internetipanka või krediitkaardiga tasumise lehele, kus saad makse lõplikult sooritada. NB! Tellimuse kinnitamiseks tuleb kindlasti vajutada pärast maksmist nupule "Tagasi kaupmehe juurde". Vastasel juhul tellimust ei aktiveerita!
5.8. Peale makse kinnitamist saadame Sinu e-posti aadressile teate tellimuse kinnitamise kohta. Ongi kõik, oled saanud uue Toote omanikuks!
5.9. Juhul, kui Klient ei ole 24h jooksul ostusummat tasunud, on Müüjal õigus tellimus tühistada.

 

6. Kohaletoimetamine

6.1Kõik meie poolt pakutavad tooted asuvad Pärnu laos ja on valmis koheseks väljasaatmiseks (v.a eeltellimused).

6.2. Meie stuudio asub Pärnu kesklinnas, aadressil Akadeemia 7, II korrus - ruum 209. Vaata asukohta kaardil. Stuudios saab kõiki e-poe tooteid oma silmaga näha, proovida ja ka osta. Kohapeal on võimalik tasuda sularahas või ülekandega. Külastusaja kokku leppimiseks helista meile eelnevalt tel. +372 55634412 või +372 58237881 või hoopis kirjuta stuudio@novemberchild.com. 

Meie e-poest ostes on võimalik valida kolme erineva Toote kohaletoimetamise viisi vahel:
6.3. Itella SmartPOST pakiautomaat (2,90€. TASUTA ostudele alates 100€). Tellitud Tooted jõuavad Sinu valitud pakiautomaati 1-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saatmisest Sinu e-posti aadressile.
- Toote tellimiseks Itella SmartPOST pakiautomaati vali sobiv linn ja pakiautomaat. Endale lähima Itella SmartPOST pakiautomaadi leidmiseks vaata
SIIT pakiautomaatide kaarti;
- Kui tellitud kaup on jõudnud Itella SmartPOST pakiautomaati, tuleb Sulle selle kohta teade SMS-i teel, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi. PS! Palun säilita SMS teade kuni 14-päevase tagastusperioodi lõpuni — kauba tagastamisel või ümbervahetamisel saad kasutada samas SMS-is olnud tagastuskoodi;
- Juhul, kui tellimus on vormistatud nädalavahetusel (s.t. ajavahemikul reedel pärast kella 8.59 kuni  esmaspäeval kella 8.59-ni) või riigipühal, hakkab 48-tunnine tähtaeg jooksma nädalavahetusele või riigipühale järgneva esimese tööpäeva kella 9.00-st;
- Toodet hoitakse Itella SmartPOST pakiautomaadis 7 kalendripäeva. Juhul kui Sa ei lähe Tootele selle aja jooksul järgi, saadetakse Toode tagasi Müüjale.

6.4. Omniva (endine Post24) pakiautomaat (2,90€. TASUTA ostudele alates 100€). Tellitud Tooted jõuavad Sinu valitud pakiautomaati 1-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saatmisest Sinu e-posti aadressile.
- Toote tellimiseks Omniva pakiautomaati vali sobiv linn ja pakiautomaat. Endale lähima Omniva pakiautomaadi leidmiseks vaata SIIT pakiautomaatide kaarti;
- Kui tellitud kaup on jõudnud Omniva pakiautomaati, tuleb Sulle selle kohta teade SMS-i teel, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi.
PS! Palun säilita SMS teade kuni 14-päevase tagastusperioodi lõpuni — kauba tagastamisel või ümbervahetamisel saad kasutada samas SMS-is olnud tagastuskoodi;
- Juhul, kui tellimus on vormistatud nädalavahetusel (s.t. ajavahemikul reedel pärast kella 8.59 kuni esmaspäeval kella 8.59-ni) või riigipühal, hakkab 48-tunnine tähtaeg jooksma nädalavahetusele või riigipühale järgneva esimese tööpäeva kella 9.00-st;
- Toodet hoitakse Omniva pakiautomaadis 7 kalendripäeva. Juhul kui Sa ei lähe Tootele selle aja jooksul järgi, saadetakse Toode tagasi Müüjale.
6.5. Eesti Posti postkontor (4,20€). Tooted saad postkontorist kätte keskmiselt 3 päeva jooksul alates tellimuse kinnituse saatmisest Sinu e-posti aadressile;
- Kui tellitud Tooted jõuavad postkontorisse, saadetakse Sulle kiri infoga, millisest postkontorist Tooted kätte saad. PS! Toote pakendi peal on Toote triipkood, mille numbrit säilita kuni 14-päevase tagastusperioodi lõpuni – kauba võimalikul tagastamisel või ümbervahetamisel pead kasutama triipkoodi;
- Juhul, kui tellimus on vormistatud nädalavahetusel (s.t. ajavahemikul reedel pärast kella 8.59 kuni esmaspäeval kella 8.59-ni) või riigipühal, hakkab 3-päevane tähtaeg jooksma nädalavahetusele või riigipühale järgneva esimese tööpäeva kella 9.00-st;
- Paki hoiutähtaeg postiasutuses on viisteist (15) kalendripäeva. Juhul kui Sa ei lähe Tootele selle aja jooksul järgi, saadetakse Toode tagasi Müüjale.

6.6. Juhul kui klient ei lähe Tootele järgi käesolevas punktis sätestatud tähtaja jooksul, hüvitab klient korduva saatmisega seotud kulud;
6.7. Tellitud Toode peaks Sinuni jõudma ideaalses korras ja kinnises pakendis. Kui pakend on transpordil viga saanud, siis palun anna meile sellest koheselt teada e-posti teel
info@novemberchild.com;
6.8. Müüja kohaletoimetamise kohustus loetakse täidetuks, kui Toode on jõudnud Omniva pakiautomaati, Itella SmartPOST pakiautomaati või Eesti Posti postkontorisse.

6.9. Kui Sulle ei sobi ükski ülalmainitud lahendustest, kirjuta meile e-posti aadressil info@novemberchild.com ja leiame Sulle sobiva lahenduse.


7. Tagastamine ja ümbervahetamine

7.1. Müüja jätab endale õiguse tellimuse tühistamiseks, kui tellimuse eest ei ole tasutud ühe (1) kalendripäeva jooksul. Enne tellimuse tühistamist saadetakse Kliendile e-posti vahendusel meeldetuletus tasumata maksest. Kui Klient ka siis makset ei tee, saadetakse talle teatis tellimuse tühistamise kohta.
7.2. Juhul, kui saabunud kaup ei vasta Kliendi ootustele, siis on tal 14 päeva jooksul õigus kaup tagastada või ümber vahetada, esitades selle kohta e-posti aadressil
info@novemberchild.com vastava avalduse, kus on märgitud tellimuse number. Nimetatud 14 päevane tähtaeg hakkab kulgema arvates Toote Itella SmartPOST või Omniva pakiautomaati või postkontorisse saabumise teate kättesaamisest.

- Kaupa on võimalik ümber vahetada ka samas summas kinkekaardi vasu.

7.2.1. NB! Tagastamise- ja ümbervahetamise õigus ei laiene stuudiost (Akadeemia 7, II korrus - ruum 209, Pärnu kesklinn) ostetud toodetele, kuna neid on füüsiliselt võimalik proovida ning eelnevalt ostus ja toote sobivuses veenduda.
7.3. Hügieenilistel põhjustel ei kuulu tagastamisele ega ümbervahetamisele pesu, ujumisriided, sokid ja sukatooted. Samuti ei kuulu tagastamisele transpordi- ja käitlemiskulud.

7.4. Kaubad peavad olema pakendatud nii, et nad transpordi käigus muljuda ei saaks. Pakketeipi ei tohi kinnitada nii, et see rikub toote või tootepakendi. Tingimus ei laiene postipakendile. Jätame endale õiguse ülalmainitud tingimustele mittevastavast tagastusest keelduda.
7.4.1. Tagastatud või ümbervahetataval kaubal ei tohi olla vigastusi ega kasutamise tunnuseid, küljes peavad olema kõik etiketid ja Toode peab olema originaalpakendis. Ava Toote originaalpakend alati ettevaatlikult, et see ei oleks rikutud. Tagastatud kauba eest makstakse raha Kliendi pangakontole tagasi esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul avalduse kätte saamisest (VÕS § 56 lg 3).
7.4.2. Kui tagastatava või ümbervahetatava Toote (ja Toote originaalpakendi) väljanägemine on halvenenud ja see on põhjustatud asjaoludest, mis ei ole seotud Müüja ega tootjaga, vaid on tingitud Toote mittesihipärasest või hooletust kasutamisest, siis on Müüjal õigus vähendada Kliendile kauba tagastamisel tagasimakstavat summat.
- Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv Toode ei tohi omada kasutamise märke,
küljes peavad olema kõik etiketid ja Toode peab olema originaalpakendis. Ava originaalpakend alati ettevaatlikult, et see ei oleks rikutud.
7.5. Toote tagastamine või ümbervahetamine käesoleva lepingu tingimuste raames on Kliendile tasuta. Juhul kui kaubal on tootmisdefekt, või kui tellitud kauba asemel saab Klient teise kauba, kannab saatekulud samuti Müüja.
7.6.  Kui tagastatud Tootel (ja Toote originaalpakendil) on ilmsed vigastused, mis rikuvad kauba väljanägemist, siis on Müüjal õigus keelduda selle kauba vastuvõtmisest ja raha tagastamisest.
7.7. Kaup tagastatakse või vahetatakse ümber 14 kalendripäeva jooksul Omniva või Itella SmartPOST pakiautomaatide (kauba kättesaamisel saadud personaalse koodi alusel) vahendusel.
7.8. Juhul kui tellisid Toote Eesti Posti postkontorisse, vii Toode endale sobivasse Eesti Posti postkontorisse. Tagastamine või ümbervahetamine toimub Toote pakendil olnud vöötkoodi alusel;
7.9. Juhul kui tellisid Toote Itella SmartPOSTiga, märgi Toote sihtkohaks Pärnu Keskuse pakiautomaat (STC FRUX OÜ, Telefon (+372) 58 237 881). Toode jõuab Müüjani 10 tööpäeva jooksul ja kättesaamise kohta saadame Sinu e-posti aadressile sellekohase kinnituse.

7.9.1. Juhul kui tellisid Toote Omniva pakiautomaati, märgi Toote sihtkohaks Pärnu Port Artur 2 pakiautomaat (STC FRUX OÜ, Telefon (+372) 58 237 881). Toode jõuab Müüjani 10 tööpäeva jooksul ja kättesaamise kohta saadame Sinu e-posti aadressile sellekohase kinnituse.


8. Pretensioonide esitamise ja nõuetele mittevastava kauba tagastamise kord

8.1. Vastavalt Võlaõigusseaduse § 218 lg 2 sätetele on Kliendil õigus tagastada kaup kahe aasta jooksul üleandmise päevast, kusjuures eeldatakse, et lepingutingimustele mittevastavus, mis ilmneb esimese kuue kuu jooksul asja ostjale üleandmise päevast, oli olemas asja üleandmise ajal.
8.2. Kui kauba puudus on põhjustatud tootmisest, siis on Kliendil õigus nõuda puuduse kõrvaldamist. Kui defekti kõrvaldamine osutub võimatuks, siis asendatakse kaup samaväärse kaubaga või tagastatakse selle eest makstud summa.
8.3. Avastanud puuduse, peab Klient teatama sellest viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 2 kuu jooksul, saates vastava teate e-posti aadressil info@novemberchild.com. Vastasel juhul kaotab Klient õiguse nõuda puuduse kõrvaldamist või kauba asendamist. Kliendi teatises peab olema märgitud:
- kliendi nimi ja kontaktandmed;
- pretensiooni esitamise kuupäev;
- nõude sisu;
- võimaluse korral võiksid olla lisatud fotod.
8.4. Müüja ei vastuta:
- kui kauba puudused on tekkinud Kliendi süül;
- valest kasutamisest põhjustatud puuduse korral;
- kauba loomuliku füüsilise kulumise eest, kui kaupa on kasutatud vastavalt selle otstarbele.


9. Poolte vastutus ja vääramatu jõud

9.1. Müüja vastutab Teie ees ja Teie vastutate Müüja ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
9.2. Müüja ei vastuta Toote kadumise või kahjustumise eest, mis on toimunud pärast Toote üleandmist vedajale;
9.3. Müüja ei vastuta Teile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Müüja ei saanud mõjutada ning mille saabumist Müüja ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).


10. Privaatsus ja muud tingimused

10.1. Kõiki November Child e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüptitud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. Ka Müüjal puudub neile juurdepääs.
10.2. November Child e-poe kasutamisega annad selge ja teadliku nõusoleku Müüjale enda isikuandmete töötlemiseks käesolevas lepingus sätestatud tingimustel;
10.3. Sinu isikuandmeid, mis on vajalikud kauba kätte toimetamiseks, edastatakse kulleriteenust osutavale ettevõttele üksnes hädavajalikus ulatuses;
10.4. Isikuandmete kaitse on tagatud kõigi seadusest tulenevate turvameetmetega. Müüja kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele või kasutama isikuandmeid seaduse või käesoleva lepinguga vastuolus.
10.5. Müüja jätab endale õiguse teavitada Klienti uuest kaubast, kampaaniatest ja soodustuspakkumistest juhul, kui Klient on nõustunud saama uudiskirju. Kliendil on õigus nõuda oma isiklike andmete eemaldamist andmebaasist, täites vastava vormi.
10.6. Juhul kui mõnda Müügitingimuste sätet ei saa tõlgendada üheselt, siis tõlgendatakse seda vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele seadustele, võttes arvesse Müüja ja Kliendi esialgseid kavatsusi.
10.7. Vaidlused ja erimeelsused, mis tulenevad Müügitingimuste täitmisest, lahendatakse poolte vahel läbirääkimiste teel. Juhul kui vaidluste ja erimeelsuste lahendamiseks ei saavutata kokkulepet läbirääkimiste teel, siis on kummalgi poolel õigus kaitsta oma huve vastavalt Eesti Vabariigis kehtestatud seadustele.

 

11. Kinkekaardid

11.1. Kinkekaarti on võimalik kasutada meie veebipoes ostude sooritamisel. November Child veebipoe kinkekaarti saab soetada ainult digitaalsel kujul;

11.2. Kinkekaardi soetamiseks lisa kinkekaart ostukorvi ning teosta makse, nagu tavatoodete eest tasumisel;

11.3. Peale maksekinnituse laekumist saadame kinkekaardi Sinu e-maili aadressile, mille sisestasid tellimuse täitmisel. NB! Seetõttu palun veendu, et e-maili aadress oleks õigesti sisestatud.

11.4. Kinkekaardi unikaalne kood ning kehtivusaeg on kirjas e-kinkekaardil;

11.5. Kinkekaardi kasutamiseks vali välja endale sobivad tooted ja lisa need ostukorvi. Seejärel klikka “Vaata ostukorvi”, kus näed enda valitud tooteid. Nende alt leiad küsimuse “Mida soovid edasi teha?” - klikka “Kasutage kinkekaarti”, sisesta vastavasse lahtrisse oma kinkekaardi unikaalne kood ning vajuta “Vormistage tellimus”. Voilà! Nüüd saadki sisse logida või esitada tellimuse külalisena.

11.6. Kui ostusumma on kinkekaardi väärtusest väiksem, siis ülejäänud summa tagastamisele ei kuulu;

11.7. Kui ostusumma ületab kinkekaardi väärtust, siis ületatud summa eest tasub kinkekaardi omanik täiendavalt juurde;

11.8. Kinkekaart ei ole tagastatav ning seda ei ole võimalik rahaks vahetada. Kinkekaart kehtib 12 kuud alates kinkekaardi soetamise kuupäevast, mis on märgitud kinkekaardile;

11.9. Kinkekaart kehtib vaid ühekordsel kasutamisel.

 


12. Täiendav informatsioon

12.1. Klient saab esitada küsimusi või avaldada oma soove ning teha märkusi ja ettepanekuid, saates need Müüja e-posti aadressile info@novemberchild.com.

Oleme Sinu tagasiside, ettepanekute, soovituste jm. eest väga tänulikud!