Kes on November Child?  

STC FRUX OÜ on 2014. aastal asutatud ametlik Mr. GUGU & Miss GO elustiilibrändi maaletooja Eestis, kes opereerib “November Child” kaubamärgi all. Eksklusiivse Euroopa kaubamärgi Mr. Gugu & Miss Go laiast tootevalikust leiad unikaalsed, kvaliteetsed ja detailidest pakatavad tooted, mille WOW!-efekt on garanteeritud. Kõik tooted on valmistatud Euroopa Liidus, neid iseloomustab kõrgekvaliteediline tehnoloogia ja ainulaadne disain.

 

November Child toob Sinuni uusimad trendid, isikupärased tooted ja pilkupüüdvad aksessuaarid ning seda kõike Sinu enda hubase kodu mugavuses. Võid kindel olla, et meilt soetatud rõivaste ja aksessuaaridega köidad Sa inimeste pilke kõikjal, kus Sa ka ei viibiks! Meie tootevaliku märksõnadeks on julgus, värskus, isikupära ja stiilsus.

 

Kui soovid esimesena kursis olla uute toodete, põnevate pakkumiste ja sooduskampaaniatega, saad meie e-poe uudiskirjaga mugavalt liituda SIIN.

Kõigile uudiskirjaga liitujatele kingime tänutäheks 10% sooduskoodi, mis kehtib kõikidele meie toodetele.

 

 

Jälgi meid

 

Facebook: theNovemberChild

 

E-pood: www.novemberchild.com

 

Instagram: @theNovemberChild

 

 

   Mr. Gugu & Miss Go lugu

 

Mr. Gugu & Miss Go on ainulaadse taustaga Euroopa bränd, mis loodi 2011. aasta sügisel. Nende motoks on veendumus, et riietumine on üks parimaid viise eneseväljenduseks. Brändi loojad soovivad, et Euroopa inimesed näeksid välja värsked, julged, originaalsed ja enesekindlad ning et ka ülejäänud maailm nende entusiasmi jagaks.

 

Mr. Gugu & Miss Go laiast tootevalikust leiab kvaliteetsed spordi- ja vabaajariided nii meestelenaistele kui ka lastele. Lisaks on valikus ka palju muud - peakatted ja jalanõuddekoratiivpadjad, nutitelefonide ümbrised jne. Tooted teevad eriliseks ja omapäraseks ülivinged prindid, mida kasutatakse nende disainimisel.

 

Mr. Gugu & Miss Go on kiiresti saavutanud laialdase tuntuse üle kogu maailma - tänaseks on brändil Facebookis juba üle miljoni fänni ning nende tooteid kannavad regulaarselt mitmed tuntud staarid (nt Steve Aoki, Ellie Goulding jt). Mr. Gugu & Miss Go rõivabrändi ametlikud edasimüüjad asuvad juba rohkem kui 70 erinevas riigis üle kogu maailma (sh Eesti, USA, Mehhiko, Kanada, Austraalia, Uus-Meremaa jm).

 

 

 

Meie suurim rõõm on meie õnnelikud kliendid ja sõbrad. Me väärtustame Teid.

 

Ole Julge. Ole Originaalne. Ole Rõõmus.

Sinu November Child